Úvod      Něco o mě      Fotky a má práce      Varadero      Hledám

Chtěl jsem tuto část stránek věnovat mému VARÁNKOVI, ale zatím na to kašlu. Nechám tady zatím jen pár  fotek odkazů o téhle super mašině. 
 
Děkuji všem závistivcům a nepřejícím. Díky Vám jsem poznal jací jsou lidi svině.
Na tu mašinu jsem musel dělat hodně a hodně práce. Já jsem hrdý, že jsem si na ní poctivě viděla.
Baví mě cestovat a poznávat okolí.
Chtěl jsem tady uveřejňovat pěkná místa které jsem objevil, ale.
Nepřejete mě to, tak těm kteří mě to závidí, tak poradím, ať také makají a snaží se.
 

=========================

www.honda.cz                                      

www.varadero.cz

           

     to jsem já             můj Andílek              špindíra                páleníčko           někdy to i bolí       cestování

 

  je jako tank

 

 

Namontoval jsem do předních světlometů místo H4, xenonové výbojky. Výsledek posuďte sami, ale doporučuji vyzkoušet. Za cenu 5000 je to opravdu super. 

Pro porovnání stojí vedle sebe stejná Varadera. Montáž není moc super, ale trvalo to 2h. V zimě to uchycení udělám pořádně. Do té doby to snad bez problému vydrží.

  svítí Štěpán            svítím já                oba                hafo kabelů        pěkně to svítí          montáž

 

 Hodnocení po ročním používání:

 Po dvou měsících používání mi odešlo jedno trafo. Holt Čína, nebo moje blbost když, jsem ho připnul k řídící jednotce a asi se přehřálo. Tak jsem do levého světla vrátil žárovku a v pravém nechal výbojku která svítí v pohodě. Když odejde i ta pravá tak koupím to samé, ale od firmy BOSCH za cenu kolem 9000 Kč se zárukou. Když jsem šel na technickou, musel jsem to odpojit. Doma jsem to zase zapnul, protože jsem zjistil, že je hrozně důležité být viděn. Nějaká ta pokuta v porovnání s tím, že mě někdo přehlédne a pošle mi to tam je  zanedbatelná.